Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Longoria dhe Hatcher do tё puthen pёr ..

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Longoria dhe Hatcher do tё puthen pёr ..   16/2/2009, 20:09

Bosёt e serisё televizive “Desperate Housewives” kanё gjetur njё mёnyrё tё pazakontё prё tё ruajtur teleshikuesit pas largimit tё biondes Nicollette Sheridan. Ata planifikojnė puthje nё mes tё Teri Hatcher dhe Eva Longoria Parker.Televizioni amerikan ABC zbuloi se Sheridan, qё luante rolin e pronares sё restorantit “Wisteria Lane”, Edie Britt, nuk do tё jetё pjesё e sezonit tё ardhshёm tё serisё.

Dhe pёr tё mbajtur numrin e teleshikuesve nё nivel, realizuesit e serisё kanё menduar njё mёnyrё pёr tё mbajtur publikun para ekranit, njё aksion nё mes tё dy vajzave dhe sipas disa burimeve ata do tё jenё pikėrisht Teri Hatcher dhe Eva Longoria Parker.
Eva Longoria Parker
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Longoria dhe Hatcher do tё puthen pёr ..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: