Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Bono: U2 ishte afёr ndarjes

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Bono: U2 ishte afёr ndarjes   16/2/2009, 20:10

Anёtarёt e bendit U2 kishin besuar se fushatat e “rrezikshme” politike tё Bonos do tё ēonin edhe nё ndarjen e bendit.Rokeri ka thёnё se anėtarёt tjerё tё bendit, kitaristi The Edge, basisti Adam Clayton dhe bateristi Larry Mullen Jr., i shin tё bindur se pėrfshirja e tij e vazhdueshme nё promovimet e rasteve tё ndryshme bamirėse nё botё, mund t’i japё fund grupit irlandez.

“Ishte me rrezik. Dhe kjo e shqetėsonte Larryn dhe gjithё bendin, tё themi tё vėrtetёn. Por, e dini, ata mendonin tё gjithё, Larry, Edge, Adam, se fushatat e mia do ta groposnin bendin”, ka thёnё Bono pёr Observer Music.Bendi U2
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Bono: U2 ishte afёr ndarjes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: