Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Spears ka qen inspirim pėr 50cent

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Spears ka qen inspirim pėr 50cent   16/2/2009, 20:13

Reperi i njohur 50 Cent ka zbuluar inspirimin e tij pёr albumin e ri “Before I Self Destruct”, dhe ky inspirim ёshtё Britney Spears.“Ajo ishte shou mё i madh nё botё gjatё vitit tё kaluar. Ajo kalonte nёpėr gjitha ato probleme nё publik... Isha i gёzuar qё e shihja atё jashtė kontrolle pasi kjo i bёn njerėzit mesatar tё ndjehem mё mirё”, ka thёnё reperi.

“Before I Self Destruct”, ёshtё albumi i katėrt i krijuesit tё hitit “In Da Club”, qё do tё lėshohet nё treg mё 31 mars.


50 Cent
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Spears ka qen inspirim pėr 50cent
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: