Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kampionėt e Libertadores, nisin me fitore sezonin e ri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kampionėt e Libertadores, nisin me fitore sezonin e ri   18/2/2009, 18:09

Kampionėt nė fuqi tė Kupės Libertadores, e kanė nisur me fitore sezonin e ri. Peruanėt e Kuito-s kanė mundur 3-2 Palmeira-n, duke shėnuar golin e fitores me njė 11-metėrsh. Nė ndeshjet e tjera tė Kupės Libertadores, qė ėshtė ekuivalenti latinoamerikan i Ligės sė Kampioneve nė Europė, u arritėn kėto rezultate: Boka Juniors-Deportivo Kuensa 1-0 dhe Everton-Karakas 1-0. Pėr Bokėn shėnoi Rodrigo Palasio, ndėrsa kilenėt fituan me golin e Dalsaso-s.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Kampionėt e Libertadores, nisin me fitore sezonin e ri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: