Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Afganistan: Sekuestrohet heroinė me vlerė mijėra dollarė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Afganistan: Sekuestrohet heroinė me vlerė mijėra dollarė   18/2/2009, 18:11

Trupat britanike dhe ato afgane kanė sekuestruar mėngjesin e sotėm heroinė dhe pėrzjerės tė tjera me njė vlerė prej mė tepėr se 71 milion dollarė. Sasia e drogės e cila kishte destinacion Britaninė e Madhe, u gjet nė provincėn e Helmandit, ndėrsa nė operacion morrėn pjesė 700 trupa. Autoritetet vendase thanė se tashmė nė kėtė zonė ekziston mė tėpėr qeverisje dhe siguri. BBC-ja tregon se sipas tė dhėnave tė ushtarėve britanikė nė Afganistan, 60% e policisė vendase nė provincėn e Helmandit pėrdor drogė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Afganistan: Sekuestrohet heroinė me vlerė mijėra dollarė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: