Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Koker: Do ndihmojmė Shqipėrinė tė shkėputet nga komunizmi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Koker: Do ndihmojmė Shqipėrinė tė shkėputet nga komunizmi   18/2/2009, 18:14

Londra zyrtare, pėrkrah nismėn e Shqipėrisė pėr t’u shkėputuar nga komunizimi, por kjo duhet ndėrmarrė, nė respekt tė Kushtetutės. Deklarata u bė sot nė Tiranė nga Ministri britanik i Shtetit pėr Ēėshtjet e Brendshme, Vernon Koker, duke iu referuar, ligjit tė dosjeve. Sipas tij, vendimi i Gjykatės Kushtetuese, kėrkon tė respektohet dhe se i ka dhėnė kohėn e mjaftueshme Qeverisė, pėr tė reflektuar. Koker, ripėrsėriti faktin, se do ta ndihmojė Shqipėrinė, nė lidhje me tė kėrkuarit, qė fshihen nė Britaninė e Madhe, por saktėsoi se kjo do tė bėhet, sipas ligjeve nė fuqi. Ministri vlerėsoi se Shqipėria ka hedhur hapa pėrpara, dhe problemet qė shfaqen nė prag tė zgjedhjeve tė 28 qershorit, ndeshen nė ēdo vend demokratik.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Koker: Do ndihmojmė Shqipėrinė tė shkėputet nga komunizmi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: