Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ndeshja e futbollit, ndalon pirjen e alkolit nė komunėn e...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ndeshja e futbollit, ndalon pirjen e alkolit nė komunėn e...   18/2/2009, 18:15

Njė komunė e tėrė nė Itali ėshtė ndaluar tė mos pėrdorė alkool, pėr shkak tė njė ndeshjeje futbolli. Do tė ndodhė kėtė tė shtunė, nė vigjilje tė ndeshjes sė Serisė B, Groseto-Livorno. Prefekti i qytetit toskan ka firmosur sot urdhėrin qė do tė ndalojė shitjen e pijeve alkoolike nė tė gjithė komunėn e Grosetos. Nė notėn e publikuar thuhet se vendimi ėshtė marrė pėr shkak tė “rėndėsisė sė jashtėzakonshme tė kėsaj ndeshjeje dhe publikut tepėr tė madh, parashikuar pėr kėtė ndeshje”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Ndeshja e futbollit, ndalon pirjen e alkolit nė komunėn e...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: