Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Poloni: Bien nė pranga, 78 pedofilė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Poloni: Bien nė pranga, 78 pedofilė   18/2/2009, 18:26

Policia polake arrestoi sot 78 persona gjatė bastisjes sė mbi 90 shtėpive dhe ndėrmarrjeve, nė kuadėr tė njė operacioni tė madh kundėr pedofilisė sė pėrhapur nė internet nė mbarė Poloninė. Nė vazhdim tė gjahut kundėr pedofilėve tė quajtur "Trifon", u konfiskuan dy softuerė, 116 kompjutera dhe 5.500 Cd e DVD-disqe, me fotografi pornografike tė fėmijėve, lajmėroi sot policia. Pedofilėt polakė i zbuloi policia austriake, e cila i dorėzoi Europol-it tė dhėna pėr 100 shfrytėzues polakė tė internetit, qė kishin marrė ose pėrhapur pėrmbajte pornografike pedofile nga sajtet austriake.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Poloni: Bien nė pranga, 78 pedofilė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: