Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Klum nuk di kur do transmetohet "Project Runway"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Klum nuk di kur do transmetohet "Project Runway"   18/2/2009, 19:28

E ardhmja e 'reality shout' amerikan tė Heidi Klum, "Project Runway", ėshtė ende e papėrcaktuar, ndėrsa supermodelja gjermane thotė se ajo nuk e di se kur do tė kthehet ky program nė televizion.
Shou pėr talentet e modės ka pasur disa probleme me producentėt pranė stacionit tė NBC-sė, “Bravo”, dhe me producentėt e serialit nga Weinstein Company, duke shtyrė vazhdimisht kohėn e rikthimit tė spektaklit nė ekran.

“E di se fansat e presin Project Runway’, sepse edhe unė mezi pres rifillimin e tij. Tė gjithė e dėshirojnė shoun, dhe mendoj se problemi i vetėm ėshtė ndėrmjet stacioneve televizive. Ju e dini se, sikur tė gjithė ju edhe unė pres rikthimin e ‘Project Runway’ nė ekran, por kjo nuk ėshtė nė duart e mia. Prandaj duhet tė pres bashkė me ju rifillimin e tij”, ka thėnė modelja pėr “Access Hollywood”.
Heidi Klum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Klum nuk di kur do transmetohet "Project Runway"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: