Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Fox femra mė seksi nė filmat shkencoro-trillues

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Fox femra mė seksi nė filmat shkencoro-trillues   18/2/2009, 19:29

Megan Fox ėshtė me vite drite pėrpara kur ėshtė fjala pėr femrėn mė seksi nė filmat shkencoro-trillues, pasi qė ajo ėshtė votuar si aktorja mė seksi e tė gjitha kohėrave nė filmat e zhanrit 'sci-fi'.
Vizitorėt e faqes “MSN Movies” e kanė vėnė nė krye tė listės aktoren seksi, pėr paraqitjen e saj nė rolin e Mikaela Banes, nė filmin e vitit 2007, “Transformers”.

Halle Berry zuri vendin e dytė pėr performancėn e saj nė filmin “X-Men”, ndėrsa aktorja dhe modelja, Milla Jovovich, zuri vendin e tretė si femra mė seksi nė njė film tė zhanrit ‘sience-fiction’, pėr rolin e saj nė filmin “The Fifth Element”.

Top-pesėshin e mbyllėn, Natalie Portman qė zuri vendin e katėrt, ndėrsa Sigourney Weaver zuri vendin e pestė.
Megan Fox
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Fox femra mė seksi nė filmat shkencoro-trillues
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: