Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Berry nė njė rol tė ri filmik

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Berry nė njė rol tė ri filmik   18/2/2009, 19:30

Aktorja fituese e Oskarit, Halle Berry, ka 'vjedhur' edhe njė rol tė ri. Ajo ka nėnshkruar tė luajė nė filmin "Who Is Doris Payne".
Sipas “Variety”, ylli i filmit “X-Men” do ta luajė rolin kryesor nė filmin e bazuar nė ngjarje tė vėrtetė, pėr jetėn e vjedhėses sė thesareve, Doris Payne.

Producentė tė filmit janė partnerėt Justin Berfield dhe Jason Felts, ndėrsa skenarin e ka shkruar Eunetta Boone. Filmi pritet tė jetė i gatshėm nė vitin e ardhshėm.
Halle Berry
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Berry nė njė rol tė ri filmik
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: