Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 “Sex & The City” Kriza financiare

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: “Sex & The City” Kriza financiare   18/2/2009, 19:32

Sarah Jessica Parker kishte njё punё mё tё madhe nё duar me skenarin e filmit tё dytё “Sex and the City”, pasi filmi do tё adresojė krizėn ekonomike botėrore.
Filmi i parё, i lėshuar nё verёn e vitit tё kaluar, bёri bujё nё kinema duke mbledhur 400 milionё dollarё nga kinematė e mbarё botёs.

Verzioni i dytё filmik i serialit ёshtё konfirmuar nga regjisori Michael Patrick King mё herėt gjatё kėtij muaji dhe nё film sёrish do tё jenё tё katёr aktoret kryesore, Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Cynthia Nixon dhe Kristin Davis.

“Si t’i pėrcjellim kёto kohё ekonomike nё film, qё ka tё bёjё shumё me luksin? Si ta bёjmё kёtё? Dhe si ta bёjmё kёtё nё njё mёnyrё jo pėrtace? Ka shumё gjёra pёr tё menduar, pasi koha ёshtё shumё mё ndryse tash. Kёto janė sfida tё kėndshme”, ka thёnё Parker.





Yjet e serialit Sex and the City
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
“Sex & The City” Kriza financiare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: