Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rourke: Qentё e mi ishin gjithmonė me mua

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Rourke: Qentё e mi ishin gjithmonė me mua   18/2/2009, 19:32

Aktori i rikthyer nё skenё Mickey Rourke ka thёnё se qentė e tij ia kanё shpėtuar jetёn, duke i ndihmuar tё kalojё ditėt mё tё errėta tё jetёs sё tij.
“Gjithēka ndodhi rreth 14-vite mё parё... gruaja ishte larguar, karriera kishte pėrfunduar, paratė mungonin. Por, gjithmonё ka njё mёnyrё pёr tё dalё nga kjo. E kam ditur kёtё. Nuk doja tё isha atje, por nuk doja as ta vrisja veten. Doja thjesht tё prek sustėn dhe gjithēka tё zhdukej”, ka thanё aktori.

“Qentё ishin aty kur askush nuk ishte. Mendoj se nuk kam dalё nga shtėpia pёr katёr ose pesё muaj, fleja nё dysheme. Nuk kisha fёmijё dhe qentė ishin gjithēka pёr mua”, ka shtuar Rourke.
Mickey Rourke
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Rourke: Qentё e mi ishin gjithmonė me mua
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: