Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Julia Roberts thotė pėr Obama

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Julia Roberts thotė pėr Obama   18/2/2009, 19:35

Ylli i filmit “Pretty Woman”, Julia Roberts, ёndёrron njё darkё me presidentin e ri amerikan dhe bashkėshorten e tij, pasi mendon se fёmijёt e saj do tё ishin miq tё mirё pёr dy vajzat e Obamёs.
E pyetur nё njё intervistё pёr magazinёn Allure, se cila do tё ishte darka festive e ėndrrave, fituesja e ēmimit Oskar ka thёnё se Barack Obama, gruaja e tij Michelle dhe fёmijёt e tyre do tё ishin nё krye tё listės sё tё ftuarve.

“Do tё filloja me ēiftin Obama. Vajzat e tyre do tё mund tё luajnė me fёmijёt e mi”, ka thёnё Roberts.

Roberts po ashtu ka thёnё se do t’i ftonte edhe miqtė e saj, Oprah Winfrey dhe George Clooney, komikėt Tina Fey, Tom Hanks dhe Rita Wilson si dhe regjisorin e filmit ”Closer”, Mike Nichols.

Julia Roberts
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Julia Roberts thotė pėr Obama
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: