Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Aniston “e gatshme” tё takojё Jolien

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Aniston “e gatshme” tё takojё Jolien   18/2/2009, 19:38

Aktorja Jennifer Aniston “kurrė nuk ka qenё mё e gatshme” tё pėrballet me partneren e ish-bashkёshortit tё saj, Brad Pitt, Angelina Jolien.
Dy aktoret kanė pasur njё antipati ndaj njėra tjetrės, pasi Brad Pitt u nda nga Aniston pёr tё filluar njё romancė me Jolien, por ato do ta shohin njėra-tjetrėn mё 21 shkurt, nё ndejėn “Njё natё para Oskarёve” nё Beverly Hills.

“Ajo gjithmonė e ka ditur se ky moment do tё ndodhё dhe kurrė nuk ka qenё mё e gatshme tё shohė ‘armiken’ e saj, Angie. Ajo nuk ёshtё mё e vetme, ajo ka njё mashkull tё bukur nё jetёn e saj, John Mayer, dhe planifikon ta marrė atё si partner nё kёtё ndejė”, ka thёnё njё burim pёr magazinėn OK!


Jennifer Aniston dhe Angelina Jolie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Aniston “e gatshme” tё takojё Jolien
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: