Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 West: Jam personi me hip-hop ne bote

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: West: Jam personi me hip-hop ne bote   18/2/2009, 19:39

Reperi Kanye West, i cili mё herėt deklaroi se ёshtё “zёri i gjeneratės”, ka vazhduar ta lavdėrojё veten, duke thёnё se ёshtё personi mё “hip-hop” nё planet.
West: Jam personi mё hip-hop nё botё

Reperi Kanye West, i cili mё herėt deklaroi se ёshtё “zёri i gjeneratės”, ka vazhduar ta lavdėrojё veten, duke thёnё se ёshtё personi mё “hip-hop” nё planet.

“Shoh shumё njerėz qё veshin tё njёjtё veshje dhe nuk ka asgjė tё keqe nё kёtё. Por, hip-hopi ёshtё njё rrymё pёr tё thyer rregullat. Unё jam njё prej njerėzve mё hip-hop nё botё, pasi them saktėsisht at qё dua tё them”, thotė West.

“Reagimi qё marr pёr mёnyrёn se si vishem, ose pёr atё se qё them kur them ose kur bёj muzikё, ёshtё i njėjti reagim qё kam marrё nё shkollёn e lartё pse isha hip-hop. Gjithmonė kam qenё dy hapa para tё tjerёve dhe mendoj se kėshtu ёshtё hip-hopi”, ka shtuar reperi.



Kanye West
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
West: Jam personi me hip-hop ne bote
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: