Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Mbreti vazhdon te jete i kerkuar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Mbreti vazhdon te jete i kerkuar   18/2/2009, 19:40

Legjenda e muzikės rokenroll, Elvis Presley, ėshtė idhulli kryesor me tė cilin fansat do tė kishin dashur tė takoheshin.
Kėngėtari legjendar, i cili ka vdekur nė vitin 1977, ka kryesuar listėn e njė sondazhi tė realizuar nga transmetuesi digjital “Music Choice”, derisa nė vendin e dytė ka ardhur Mbretėresha e muzikės pop, Madonna.

Frontmeni i dikurshėm i grupit “Queen”, Freddie Mercury, dhe legjenda e “The Beatles”, John Lennon, zunė vendin e tretė dhe tė katėrt, respektivisht. Ndėrsa frontmeni i “U2”, Bono, u rendit i pesti.
Elvis Presley
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Mbreti vazhdon te jete i kerkuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: