Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Pėrshėndetje pėr ty Leonita

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Pėrshėndetje pėr ty Leonita   19/2/2009, 02:45

Pėrshendetje pėr ty Leonita, pa dyshim je yll bote...

Me rrespekte AdmiraL...

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje pėr ty Leonita   19/2/2009, 15:21

Flm edhe une te pershendes ty AdmiraL...Very Happy

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje pėr ty Leonita   22/2/2009, 17:10

Pershendetje te medha per ty Leonita, me thon te drejten je nr.1 ne forum S'kom fjal per ty...
Gjith t'mirat ne vazhdim Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje pėr ty Leonita   23/2/2009, 02:46

Pershendetje per ty Leonita gjithmon e kom ditur qe ti je nje femer me kulture dhe arsim shume t'larte, me then te drejten kam rrespekt t'madhe t'ju pershendes juve.

Me nderime Admin

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 36
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje pėr ty Leonita   23/2/2009, 03:09

Leonita,prano edhe pershendetjet e mia me te sinqerta per tyyy Very Happy [i]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje pėr ty Leonita   24/3/2009, 21:13

Te pershendes Leonita ,edhe un bazohem ne ata lavdata qe jan then per ty... cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BeLti
Junior Member
Junior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 4
Age : 30
Location : Mitrovicė
Job/hobbies : Tenisi
Humor : Qeshi kur te`m qeshet.
Registration date : 30/10/2010

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje pėr ty Leonita   30/10/2010, 18:11

Te pershendes Leonita, kalofshe bukurė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.mjeksia-grup.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje pėr ty Leonita   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pėrshėndetje pėr ty Leonita
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Pėrshėndetje dhe Urime-
Kėrce tek: