Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Homoseksualizėm mes futbollistėve italianė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
Leonita

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Homoseksualizėm mes futbollistėve italianė   19/2/2009, 17:32

Homoseksualizėm mes futbollistėve italianė

Homoseksualizmi po mbizoteron ne ligen e pare italiane. Seksi ndermjet lojtareve te Serie A ndodh per cdo dite. Pervec lojtareve te liges se pare, ne “lojerat” burre-burre leshohen edhe lojtaret e kombetares, ndersa nder to ndodhen edhe disa emra me te njohur te futbollit boteror.
Keshtu pohon nje lojtar anonim i nje skuadre te liges se trete ne deklaraten e tij ekskluzive per kanalin televiziv italian LA7.
Nuk eshte e njohur se pse lojtari, i cili me futboll merret gjysme-profesionalisht 13 vite dhe eshte i martuar, ka dalur me keto deklarata para opinionit dhe sa para ka marre per kete, ndersa fjalia me interesante e tij ne interviste eshte: “Momentalisht kam 30 kliente, ne mes te cileve shumica jane lojtare te Serie A, ndersa disa luajne edhe per kombetaren”.
Ato e dine qe edhe une jam futbollist, ndersa seksin me mua e duan per shkak se e dine qe jam diskret - ka thene ai ne emisionin qe titullohet V-ictory, dhe te cilen e kane transmetuar te gjitha mediumet boterore.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Leonita
Administrator
Administrator
Leonita

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: “Beckham duhet ta dije qe ne Milan luan nje gej”   19/2/2009, 17:34

“Beckham duhet ta dije qe ne Milan luan nje gej”

Per pjesemarrje ne orgite homoseksuale, te cilat behen neper hotele, shtepite e shokeve te futbollisteve, por ne disa raste edhe ne zhveshtoret e stadiumeve, 25 vjecari anonim pohon se ka marre para. Edhe ate shuma te medha te parave.
“Kam marre edhe 1500 euro per nje takim, por per futbollistet parate asnjehere nuk ishin problem. Takoheshim neper hotele pas ndeshjeve, sepse vetem atehere ato kane kohe te lire. Nuk flas per cilindo, flas per yjet e medha te futbollit. Ato jane futbolliste te njohur boteror dhe nuk jane vetem italiane. Nemes tyre ka lojtare te kombetares, por edhe lojtare te huaj qe luajne ne klube italiane”.
“Shume prej tyre jane biseksuale, te martuar ose kane te dashura. Para opinionit kane imazh te njerezve te popullarizuar dhe asnjeri prej tyre haptas nuk do ta pranoje qe eshte homoseksual”.
E gjithe kjo eshte nje mesazh per David Beckham i cili eshte njeri nga ikonat me te dashura per homoseksualet, i cili kete sezon vjen ne Milan. “Ne zhveshtoren e Milanit momentalisht ka nje futbollist i cili eshte homoseksual”, zbulon futbollisti anonim.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Leonita
Administrator
Administrator
Leonita

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Re: Homoseksualizėm mes futbollistėve italianė   19/2/2009, 17:35
_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Leonita
Administrator
Administrator
Leonita

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Re: Homoseksualizėm mes futbollistėve italianė   19/2/2009, 17:35
_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Leonita
Administrator
Administrator
Leonita

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Re: Homoseksualizėm mes futbollistėve italianė   19/2/2009, 17:36
_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizėm mes futbollistėve italianė   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Homoseksualizėm mes futbollistėve italianė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: