Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Koncerti i AC/DC pėrfundon nė kaos

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Koncerti i AC/DC pėrfundon nė kaos   19/2/2009, 22:21

Koncerti i legjendarėve tė “AC/DC”, i mbajtur tė mėrkurėn nė Norvegji, ka pėrfunduar nė kaos, pėr shkak tė problemeve tė trafikut jashtė objektit ku ėshtė mbajtur koncerti, me ē’rast ka shpėrthyer dhuna me policinė.
Rokerėt ishin duke mbajtur koncert nė Telenor Arena nė Fornebu, nė afėrsi tė Oslos, ku fansat duhej tė shkonin nė kėmbė dhe kishte mungesė tė transportit publik.

Sipas faqes norvegjeze, Budstikka.no, disa fansa ishin nevrikosur dhe kishin shpėrthyer mbi forcat e rendit, duke gjuajtur shishe mbi automjetet e policisė, tė cilėt ishin detyruar ta pėrdorin dhunėn pėr ta ndaluar turmėn.AC/DC
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Koncerti i AC/DC pėrfundon nė kaos
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: