Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Bono pėlqen grupin Girls Aloud

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Bono pėlqen grupin Girls Aloud   19/2/2009, 22:22

Frontmeni i grupit "U2", Bono, ka dėshirė tė fshehtė: tė jetė anėtari i gjashtė i grupit britanik tė vajzave "Girls Aloud".
Hitbėrėsi i kėngės “Beautiful Day” ka qenė i mahnitur nga performancė e vajzave nė ceremoninė e ndarjes sė ēmimeve Brit Awards, duke shprehur dėshirėn pėr tė kėnduar bashkė me to.

“Mendoj se ‘Girls Aloud’ janė kulmi i muzikės pop. Ata janė njė grup shumė i mirė dhe meritojnė tė jenė nė qendėr tė vėmendjes. Ata kanė gjithēka qė mund tė ketė njė grup i muzikės pop”, ka thėnė Bono pėr “The Sun”.Girls Aloud
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Bono pėlqen grupin Girls Aloud
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: