Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Arrestohet aktori i filmit "The Wrestler"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Arrestohet aktori i filmit "The Wrestler"   19/2/2009, 22:23

Njėri nga aktorėt i cili ka luajtur krahas Mickey Rourke, nė filmin “The Wrsetler” ėshtė arrestuar pėr kontrabandė me drogė dhe pėr sulm ndaj njė polici.
Scott Siegel, i cili edhe nė film ka luajtur rolin e njė dileri, ėshtė akuzuar pėr shpėrndarje tė steroideve dhe pėr sulm ndaj nj polici nė Qarkun Westchester tė New Yorkut.

34-vjeēari ka qenė nėn mbikėqyrje tė zyrtarėve tė forcave anti-drogė dhe ėshtė arrestuar nė momentin kur e kishte marrė njė pako me steroide, njofton “New York Daily News”.
Mickey Rourke nė filmin "The Wrsetler"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Arrestohet aktori i filmit "The Wrestler"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: