Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Winslet do tė vishet mė shumė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Winslet do tė vishet mė shumė   19/2/2009, 22:25

Aktorja hollivudiane Kate Winslet frikėsohet se do tė fitojė njė reputacion tė keq pėr lakuriqėsinė e saj nėpėr filma, prandaj ka vendosur qė tė mos zhvishet nė filmat e saj tė radhės.
Aktorja britanike nuk heziton tė zhvishet lakuriq pėrpara kamerave, gjė tė cilėn e ka bėrė nė mė shumė se dhjetė filma tė saj, mirėpo tani ajo ka frikė se do tė kuptohet gabimisht nga adhuruesit e filmit pėr lakuriqėsinė e saj.

“Mendoj se nuk do tė zhvishem nė tė ardhmen. Nuk dėshiroj qė njerėzit tė mė etiketojnė si ‘aktorja e cila zhvishet lakuriq’”, ka thėnė Winslet pėr revistėn “Time”.Kate Winslet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Winslet do tė vishet mė shumė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: