Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Minogue do tё adoptojė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Minogue do tё adoptojė   19/2/2009, 22:28

Kёngёtarja australiane Kylie Minogue raportohet se ka nё plan tё adoptojė njё foshnjė.
Krijuesja e hitit “Spinning Around”, e cila pёr momentin ёshtё nё lidhje me modelin spanjoll Andres Velencoso, thuhet se ёshtё e paepur tё krijojė familje dhe planifikon tё fillojė procesin e adoptimit sa mё shpejt qё ёshtё e mundur.

“Sapo Kylie ka takuar Andres, ajo ishte tёrёsisht e pushtuar nga ai. Qё nga fillimi ata ishin shumё tё hapur me njёri-tjetrin rreth asaj se dėshironin fёmijё. Edhe pse ata nuk janė nё lidhje pёr njё kohё tё gjatё, ajo dhe Andres ndjejnė njё lidhje tё fuqishme tashmė”, thotė njё burim.

“Kylie ёshtё shumё e vetėdijshme pёr rastet e humbura tё jetё e lumtur nё jetёn e saj personale, pёr shkak tё karrierės, dhe prioritetet e saj kanė ndryshuar qё kur ajo ёshtё takuar me Andres”, shton burimi.Kylie Minogue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Minogue do tё adoptojė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: