Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Oskari i Ledger do t’i jepet vajzes se tij

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Oskari i Ledger do t’i jepet vajzes se tij   19/2/2009, 22:29

Oskari i Heath Ledger do t’i jepet vajzės sё tij Matilda, nė qoftė se aktori fiton trofeun nё ndarjen e ēmimeve prestigjioze gjatё tё dielės.
Heath, i cili u gjet i vdekur nė apartamentin e tij nė New York nė janar tė vitit tė kaluar, ёshtё kandidat pёr Oskar nё kategorinė aktori mё i mirё nё rol dytėsor, pėr rolin e Joker-it nė filmin e fundit Batman, “The Dark Knight”. Dhe nė qoftė se ai fiton, Matilda, 3-vjeēare, do ta merr statujėn.

“Nė rast se Heath Ledger duhet do tё jetё fituesi, statuja do tё ruhet pёr vajzėn e tij nga nėna e saj, Michelle Williams, deri sa Matilda tё arrijё moshėn 18-vjeēare”, ka thёnё Bruce Davis, drejtor ekzekutiv i akademisė.
Aktori i ndjerё Heath Ledger
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Oskari i Ledger do t’i jepet vajzes se tij
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: