Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 DeGeneres dhe De Rossi deshirojne femije

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: DeGeneres dhe De Rossi deshirojne femije   19/2/2009, 22:30

Komikja televizive Ellen DeGeneres dhe partnerja e saj, Portia De Rossi, do t’i nėnshtrohen njė intervenimi fertilizues pėr tė filluar familje, njoftojnė tabloidėt amerikanė.
Dy lesbiket, tė cilat janė martuar nė gusht tė vitit tė kaluar, kanė vendosur qė tė kenė fėmijė tė tyre dhe pėr ta bėrė kėtė do t’u nėnshtrohen procedurave mjekėsore

Revista “Star” njofton se ēifti po planifikon njė fėmijė biologjik, ndėrsa nėna kėtė radhė do tė jetė De Rossi, e cila sė shpejti do t’i nėnshtrohet fertilizimit in vitro (IVF).
Portia dhe Ellen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
DeGeneres dhe De Rossi deshirojne femije
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: