Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Biel dhe Justin zhvendosen ne New York

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Biel dhe Justin zhvendosen ne New York   19/2/2009, 22:31

Justin Timberlake dhe e dashura e tij Jessica Biel janė zhvendosur nė njė apartament tė pёrbashkёt nё New York.
Ēifti, tė cilėt janё nё lidhje pėr dy vjet, janė fotografuar duke kontrolluar vendbanimin e tyre tё ri nё Manhattan.

“Apartamenti ёshtё i mrekullueshėm. Ai e pёlqen atё!”, ka thёnё nёna e Timberlake, Lynn Harless.

Justin, i cili sё fundit kryesoi listёn e GQ si Mashkulli mё me Stil nė Amerikė, tė hėnėn shfaqi koleksionin mė tė ri nga linja e tij e veshjeve William Rast nė New York Fashion Week, dhe ishte tepėr i shqetėsuar se si do tё pranohen veshjet e tij.

Justin Timberlake dhe e dashura e tij Jessica Biel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Biel dhe Justin zhvendosen ne New York
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: