Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Eliza Dushku pozon per revisten Maxim

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Eliza Dushku pozon per revisten Maxim   20/2/2009, 01:25

Aktorja hollivudiane me origjine shqiptare Eliza Dushku eshte shfaqur ne kopertinen e revistes se famshme amerikane, “Maxim”.
Ajo ka realizuar nje sherbim fotografik, ku ka pozuar vetem me te brendshme dhe ne poza teper provokuese dhe sensuale.
Disa dite me pare aktorja u shfaq perpara publikut ne serialin e ri televiziv "Dollhouse", qe pati premieren ne 13 shkurt. Telefilmi ne fakt nuk u vleresua nga kritika dhe fitimet nuk ishin te medha per ish yllin e serialit "Buffy, the vampire slayer".
Dushku ka qene protagoniste edhe ne disa show televizive dhe telefilma, mes te cileve “Tru calling”, “True Lies”, “Angel and Jay”.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Eliza Dushku pozon per revisten Maxim
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: