Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kate Moss: Nuk jam shtatzene

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Kate Moss: Nuk jam shtatzene   20/2/2009, 01:26

Hidhen poshte thashethemet se Kate Moss eshte ne pritje te femijes se dyte.
Kohet e fundit ishin shtuar zerat se modelja britanike 35-vjecare eshte shtatzene. Publikimet e disa fotove ne shtypin roze, ku Kate shfaqej me bark paksa te fryre, kane qene pikenisja per zerat rreth shtatzenise.
"Nuk ka ndodhur asgje, vetem kam shtuar disa kilograme”, eshte pergjigjur Moss, duke shuar cdo thashethem. Modelja ka edhe nje vajze 7-vjecare, Lila Grace.
Ajo ka vendosur te shkeputet nga e kaluara e skandaleve per droge dhe anoreksi kur ishte e lidhur me kengetarin Pete Doherty. Moss tani fotografohet vetem me te dashurin Jamie Hince.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kate Moss: Nuk jam shtatzene
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: