Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Michelle Obama dergon vezhguese ne sfilatat e modes

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Michelle Obama dergon vezhguese ne sfilatat e modes   20/2/2009, 01:29

Michelle Obama eshte nje ndjekese e modes dhe vezhguese e mire e saj. Mesohet se zonja e pare e SHBA-se ka derguar ne sfilaten e Nju Jorkut nje vezhguese te besuar, e cila do te ndjeke modelet e prezantuara nga stilistet amerikane.
Desiree Rogers, sekretarja sociale e Shtepise se Bardhe, ka shoqeruar drejtoreshen e revistes se modes, “Vogue”, Anna Wintour ne pasarelat njujorkeze, ku jane prezantuar veshjet e sezonit te ardhshem vjeshte-dimer.
Mes emrave qe marrin pjese ne sfilata eshte stilisti Thakoon, i preferuar nga Michelle dhe Donna Karan, qe ka krijuar look-un e femrave ne karriere. Pak dite me pare zonja e pare amerikane u shfaq ne kopertinen e revistes “Vogue”.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Michelle Obama dergon vezhguese ne sfilatat e modes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: