Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Benigni: Silvio, behu mit dhe bej si Mina, zhduku

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Benigni: Silvio, behu mit dhe bej si Mina, zhduku   20/2/2009, 01:38

Benigni: Silvio, behu mit dhe bej si Mina, zhduku

“Nuk dua te flas per politike dhe nuk dua te flas per Berlusconin”. Ne kete menyre Roberto Benigni ka nderhyre ne festivalin e kenges italiane te San Remos duke folur (pothuajse) vetem per kryeministrin italian Berlusconi dhe politike.
Ai i jep keshilla Berlusconit se si te behet nje mit i vertete. Fituesi i cmimit “Oscar” i ben thirrje kreut te qeverise qe si Mina, te largohet nga Italia, te shkoje ne nje ishull te larget dhe te dergoje vetem disqe dhe video.
“Mina dhe Osama Bin Laden jane te vetmit ne bote qe nuk dalin kurre ne publik dhe dergojne vetem video”, eshte shprehur Benigni duke ndezur sallen.
Ne pjesen tjeter te fjales se tij aktori italian komenton kenge te spektaklit dhe ne fund mbron dhe te drejtat e homoseksualeve.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Benigni: Silvio, behu mit dhe bej si Mina, zhduku
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: