Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Publikohet fotoja e Rihannes pas rrahjes

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Publikohet fotoja e Rihannes pas rrahjes   22/2/2009, 01:39

Nё internet ёshtё publikuar fotoja e Rihannёs, pas dhunёs sё ushtruar nga i dashuri i saj Chris Brown.
TMZ ka publikuar foton e realizuar nga policia e Los Angeles, menjёherё pas denoncimit se ajo ishte rrahur nga kёngёtari. Shenjat e dhunės nё fytyrėn e 20-vjeēares nuk kanė nevojė pёr shumė komente.

Pas dhunės sё ushtruar nga Brown, ai u mor nё pyetje nga policia, derisa Rihanna ishte dėrguar nё spitalin Cedars Sinai Medical Center nё Los Angeles.

Grindja qё kishte ndodhur nё veturėn e Brown, kishte si pikė fillimi xhelozinė e Rihannas, e cila kishte akuzuar tё dashurin se iu kishte kushtuar mё shumė vėmendje femrave tjera se sa asaj gjatė njё feste.

Kjo ngjarje ishte edhe shkak i mungesės sё kёngёtares nё ceremoninė e ndarjes sё ēmimeve Grammy Awards.Fotografia e Rihannas pas dhunёs sё ushtruar nё tё nga ish-i dashuri, Chris Brown.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Publikohet fotoja e Rihannes pas rrahjes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: