Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Pussycat Dolls safrikojne per sukses

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Pussycat Dolls safrikojne per sukses   22/2/2009, 01:42

Grupi i vajzave "Pussycat Dolls" sakrifikojnė gjithēka pėr ta ruajtur vijėn e tyre trupore, qė ėshtė element i domosdoshėm pėr suksesin e tyre.
Njėra nga anėtaret e grupit, Kimberly Wyatt, ka njoftuar se ato janė tė detyruara tė heqin dorė nga ushqimet e tyre tė preferuara dhe tė ushtrojnė me orė tė tėra pėr ta ruajtur formėn e tyre trupore.

“Ėshtė shumė vėshtirė pėr ta mbajtur trupin nė formė, ne sakrifikojmė gjithēka. Ne duhet tė kujdesemi pėr veten dhe e bėjmė kėtė nė mėnyrėn mė tė mirė tė mundshme”, ka thėnė Kimberly.Pussycat Dolls
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Pussycat Dolls safrikojne per sukses
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: