Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 K.West ne lidhje me nje Modele

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: K.West ne lidhje me nje Modele   22/2/2009, 01:43

Mėsohet se kėngėtari i muzikės rep, Kanye West, ėshtė nė lidhje me njė modele.
Ylli i muzikės hip-hop ėshtė fotografuar me tė dashurėn e tij tė re, Amber Rose, gjatė Javės sė modės nė New York. Ēifti ėshtė paraqitur sė bashku nė disa promovime tė modės.

“Ajo do t’i pėrshtatet atij. Amber ėshtė njė modele, e cila nuk rri nė njė vend pėr njė kohė tė gjatė, por udhėton vazhdimisht. Ngjashėm sikur Kanye”, ka thėnė njė burim pėr gazetėn “New York Daily News”.
Kanye West
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
K.West ne lidhje me nje Modele
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: