Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Bon Jovi i shqetsuar per floket

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Bon Jovi i shqetsuar per floket   22/2/2009, 01:44

Kėngėtari i cili nė vitet e tetėdhjeta ėshtė bėrė i njohur edhe pėr stilin e tij tė flokėve, Jon Bon Jovi, ka njoftuar se ai ėshtė shumė i shqetėsuar pėr faktin se po i bien flokėt.
Frontmeni i grupit “Bon Jovi”, i cili pėlqen terapitė alternative ka thėnė se ēdo ditė i bėn masazh kokės sė tij pėr t’i rikthyer flokėt.

“Jam shumė i shqetėsuar. I shikoj tė famshmit, si Sting, dhe them me vete: ‘Atij nuk i pengon qė po i bien flokėt’. Ndėrsa mua tash kanė filluar tė mė bien dhe po shqetėsohem shumė”.

“Dikush mė tha se duhet t’i bėj masazh kokės vazhdimisht, dhe atė jam duke e bėrė”, ka treguar rokeri 46-vjeēar.

Jon Bon Jovi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Bon Jovi i shqetsuar per floket
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: