Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Madonna ben publike lidhjen e saj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Madonna ben publike lidhjen e saj   22/2/2009, 01:45

Madonna planifikon ta bėjė publike lidhjen e saj me modelin brazilian, Jesus Luz, nė ceremoninė e ndarjes sė ēmimeve Oskar.
Kėngėtarja 50-vjeēare dėshiron tė paraqitet bashkė me modelin 22-vjeēar nė pasndejėn e ceremonisė Academy Awards, e cila do tė mbahet tė dielėn.

“Ajo dėshiron t’u japė fund spekulimeve dhe ka vendosur tė shkojė bashkė me tė nė ndejat para dhe pas ceremonisė, me qėllim qė t’i njoftojė tė gjithė me tė dashurin e saj tė ri”, ka thėnė njė burim pėr revistėn amerikane “OK!”.
Madonna
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Madonna ben publike lidhjen e saj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: