Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kelly.O largohet nga rehabilitimi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Kelly.O largohet nga rehabilitimi   22/2/2009, 01:46

Njoftohet se vajza e rokerit legjendar Ozzy Osbourne, Kelly, ėshtė larguar nga qendra rehabilituese, pasi qė ajo ėshtė parė bashkė me nėnėn e saj duke dalė nė shoping nė Kaliforni.
Muajin e kaluar 24-vjeēarja ishte shtrirė nė Qendrėn rehabilituese pėr drogė dhe alkool “Hazelden” nė Oregon, pėr t’u trajtuar nga ‘ēėshtje tė panjohura’.

Ndėrsa tani gazeta britanike “Metro”, njofton se Kelly ka pėrfunduar programin e saj 30 ditor pasi qė ėshtė parė sė bashku me nėnė e saj Sharon nė Malibu tė Kalifornisė.Kelly Osbourne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kelly.O largohet nga rehabilitimi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: