Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 J.Roberts zbulon "boten mashkullore"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: J.Roberts zbulon "boten mashkullore"   22/2/2009, 01:48

Julia Robert ёshtё e nderuar qё ka ndarė ekranin me aktorėt Richard Gere dhe Mel Gibson, pasi sjelljet e tyre nё xhirime i kanė dhёnё asaj njё depėrtim tё hershėm nё psikikėn mashkullore.
Roberts ishte nё vitet e njėzeta kur ajo u paraqit krahas Gere nё filmin romantik tё vitit 1990 “Pretty Woman”, dhe me Gibson nё filmin e vitit 1997 “Conspiracy Theory”.

Aktorja tash ёshtё e martuar me kameramanin Danny Moder, por thotė se puna me aktorėt e famshėm i kishte ndihmuar tё krijojė njё besueshmėri rreth gjinisė sё kundėrt.

“Shumё mё herėt, kam punuar me Richard Gere dhe Denzel Washingon, Dennis Quaid dhe Mel Gibson, dhe tё gjithё ata janė shumё tё mprehtё dhe tё pashėm. Isha me fat qё isha pjesё e jetёs sё tyre dhe u bёra miq me ta dhe ishte interesante tё kuptoja psikikėn mashkullore”, ka thёnё aktorja.


Julir Robert
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
J.Roberts zbulon "boten mashkullore"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: