Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 G.Clooney kerkon nga Obama ..

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: G.Clooney kerkon nga Obama ..   22/2/2009, 01:50

George Clooney ka caktuar njё takim me presidentin amerikan Barack Obama gjatё javės sё ardhshme (23 shkurt) pёr tё diskutuar rreth krizės nё regjionin Darfur tё Sudanit.
Clooney, i cili ёshtё njё lajmėtar i paqes i Kombeve tё Bashkuara, do tё kėrkojё nga Obama tё ndihmojё nё fundin e konfliktit tё gjatё dhe tё pėrgjakshёm, qё mendohet tё ketė vrarё miliona refugjatё tё pafajshėm.

“Duam nga Obama tё caktojё njё diplomat tё pėrhershėm tё nivelit tё lartё, pёr tё negociuar dhe punuar shumё ēdo ditё pёr tё arritur paqen nё kёtё vend”, ka thёnё Clooney, i cili aktualisht ёshtё nё vizitё nё Afrikё.

George Clooney
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
G.Clooney kerkon nga Obama ..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: