Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Beyonce.K: Jam shume e kursyer

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Beyonce.K: Jam shume e kursyer   22/2/2009, 01:51

Beyonce Knowles ka prishur ‘imazhin’ e saj si njė shpenzuese e madhe, pasi ka zbuluar se ajo nё tё vėrtetё ёshtё “shumё e kursyer”.
Ish- anėtarja e “Destiny’s Child”, e cila u martua me reperin Jay-Z nė njė ceremoni sekrete nė fillim tė vitit tė kaluar, vlen rreth 80 milionė dollarė.

“Sinqerisht, unė jam shumė i lirė. Nuk kam blerė makinė qė kur isha 16-vjeēare ose ndonjė diamant qё kur isha 17-vjeēare. Kam shumė prona. I kam investuar paratė e mia dhe nuk e kam nevojė tё bėj mё shumė”, ka thёnё Beyonce.

“Tani jam vėrtet nė gjendje tė jem e lirė dhe vetėm tė bėj gjėrat qė mё bėjnė tė lumtur”, shton bukuroshja.

Beyonce Knowles
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Beyonce.K: Jam shume e kursyer
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: