Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Nje yll i pornos del lakuriqe ne skene

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Nje yll i pornos del lakuriqe ne skene   22/2/2009, 01:54

Njё ngjarje e papritur dhe e pazakontė ka ndodhur nё skenėn e festivalit italian Sanremo.
Derisa drejtuesi Paolo Bonolis po intervistonte themeluesin dhe pronarin e magazinės “Playboy”, Hugh Hefner, ylli i pornos Laura Perego ishte ngjitur nё skenё e zhveshur.

Perego duket derisa bisedon me drejtuesin e emisionit
Gjatё momentit krejtėsisht tё paparashikuar, Bonolis ishte munduar tё ruajė qetėsinё, ndёrkohё qё dy agjentė tё sigurisė e kanė nxjerrė “tё paftuarėn” nga skena.

Me trupin e pikturuar si tigėr, aktorja tha se kjo ishte njё protestė kundėr veshjesh sё veshjeve tё lėkurės.

Ylli i pornografisė duke u nxjerrё jashtė nga sigurimi
Mё vonė ishte kuptuar se aktorja kishte hyrė nё sallėn e teatrit “Ariston” me njё biletė tё rregullt, kishte zbritur nga galeria gjatė njё pauze publicitare pёr t'u ngjitur e pёr t'u zhveshur mё pas nё skenё. Asnjёri nuk ёshtё munduar ta ndalojё, sepse vajza dukej pjesё e skenarit, pёr shkak tё temёs sё intervistёs qё po zhvillohej.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Nje yll i pornos del lakuriqe ne skene
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: