Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 V.Disel: te qenit prind me ka ndryshuar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: V.Disel: te qenit prind me ka ndryshuar   22/2/2009, 01:55

Aktori Vin Diesel thotė se ai “ka ndryshuar shumė” qė kur ėshtė bėrė baba.
Ylli i filmave “Fast and Furious”, i cili mirėpriti vajzėn Hania Riley nė muajin prill tė vitit tė kaluar, thotė se tė qenit prind e ka shndėrruar atė nė njė “fėmijė” tė madh tė paturpshėm.

“Kjo ka ndryshuar jetėn time dhe gjithēka ka rėnė nėn atė ombrellė. Nuk mund tė mė nxirrni jashtė shtėpisė me lehtėsi, ashtu siē jeni mėsuar, pasi kam njė gjė nėntėmuajshe me mua dhe kjo mė ka dėrguar nė qiell. Mė pėlqen. Mė pėlqen tė jem baba. Jam njė person i ndryshuar”, ka thėnė Disel.
Vin Diesel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
V.Disel: te qenit prind me ka ndryshuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: