Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Prenci; Rraporti e Zyrės sė KB pėr Drogat, mė i miri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Prenci; Rraporti e Zyrės sė KB pėr Drogat, mė i miri   22/2/2009, 17:30

Policia e Shtetit, pėrshėndet raportin e Zyrės sė Kombeve tė Bashkuara pėr Drogat. Sipas drejtorit tė pėrgjithshėm, Ahmet Prenēi, pėrsa i pėrket Shqipėrisė, ky ėshtė dokumenti mė i mirė nė vite. Nė ndryshim nga herėt e kaluara, ku problematika e vendit tonė, evidentohej nė tė gjithė raportin, tashmė ajo zhvendoset nė shtete tė BE-sė, si Spanja, Franca, Hungaria, Bullgaria, Rumania apo Austria. Nė to, konstatohet rritje e kultivimit, tregtimit, tranzitimit dhe konsumit tė lėndėve narkotike. Tashmė, rruga tradicionale pėrfshin Ballkanin verior, duke devijuar, atė pėrmes Shqipėrisė. OKB-ja, vė nė dukje se nė territorin shqiptar, kanabisi kultivohet vetėm nė prona publike, qė nuk i pėrkasin askujt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Prenci; Rraporti e Zyrės sė KB pėr Drogat, mė i miri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: