Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kaos per ‘Thunderstrike-t’

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Kaos per ‘Thunderstrike-t’   23/2/2009, 03:03

Koncerti i legjendarėve “AC/DC”, tė mėrkurėn nė Norvegji, ka pėrfunduar nė kaos, pėr shkak tė problemeve tė trafikut ne rrugen qe rrethonte stadiumin ku ata po performonin. Jashte ka pasur konfrontime mes civeleve dhe forcave te policise.
Telenor Arena nė Fornebu, nė afėrsi tė Oslos, eshte bere si Seattle, SHBA ne 2000 (protestat kunder World Trade Organization, shikoni ‘Battle in Seattle’ (2007)) duke qene se ka patur arrestime, dhe te lenduar.

Ne faqen e internetit Budstikka.no shkruhet se fansat e inatosur (dhe pse jo te pire) kane gjuajtur me shishe makinat e policise, e cila sipas tyre, ka qene e para qe nisur dhunen.

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
 
Kaos per ‘Thunderstrike-t’
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: