Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Winslet veshur ‘veshur’.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Winslet veshur ‘veshur’.   23/2/2009, 03:03

Kate Winslet eshte shprehur e shqetesuar, se mbase, lakuriqėsia nėpėr filma, do ti kthehet ne boomerang, duke i prishur imazhin. Aq sa ka premtuar se ne te ardhmen do te mendohet mire para se te heqe kemishen.
Aktorja britanike nuk ka hezituar tė zhvishet lakuriq pėrpara kamerave, gjė tė cilėn e ka bėrė nė mė shumė se dhjetė filma tė saj, perfshi ketu skenen e ‘Titanic’ (1997) ne skenen e seksit me Leonardo Di Caprio, si dhe filmin e saj me te fundit ‘The Reader’ (2009) ne nje skene seksi me nje minoren te quajtur David Kross. Madje per kete te fundit ka patur shume kritika.

- “Them se nuk do tė zhvishem nė tė ardhmen. Nuk dėshiroj qė njerėzit tė mė etiketojnė si ‘ajo qe si mban dot rrobat vesh’ " ka thene Winslet per nje ‘Time’.

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
 
Winslet veshur ‘veshur’.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: