Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Zgjedhjet e reja nė Kosovė do tė mbahen mė 17 nėntor.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
AdmiraL

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Zgjedhjet e reja nė Kosovė do tė mbahen mė 17 nėntor.   23/11/2007, 22:27

Zgjedhjet e reja nė Kosovė do tė mbahen mė 17 nėntor. Pėr herė tė parė nė Kosovė nė tė njėjtėn ditė mbahėn zgjedhjet qėndrore dhe lokale, kėto tė fundit mandatin e kan kryer vitin e kaluar, ndėrsa pushteti qėndror ėshtė nė skadencė.
Duke pas parasysh pakėnaqėsinė e qytetarėve tė Kosovės me qeveritė e kaluara dhe aktualėn, pėrditė e mė tepėr dėgjohen zėra se nuk duhet tė dilet nė votime.
Arsyetimet janė tė shumta, por mė e zėshmja ėshtė ajo se; "NUK KEMI PĖR KĖND TĖ VOTOJMĖ, tė gjithė janė tė korruptuar, tė zhytur nė krimin e organizuar" etj. etj.
Cėshtja e statusit finale tė Kosovės ka shkaktuar njė ndikim tė madh nė frustrimin e qytetarėve, pastaj problemet e shumta sociale/varferia, ekonomike, shendetsore etj.
Kėshtu pra spektri i cėshtjeve dhe problemeve tė cilat e kan tanguar jetėn e qytetarit kosovar sidomos gjat viteve tė pasluftės ėshtė tepėr i madh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Zgjedhjet e reja nė Kosovė do tė mbahen mė 17 nėntor.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Politika-
Kėrce tek: