Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Qeveria e Shqipėrisė, kėrkon rishikim tė raportit tė BB

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Qeveria e Shqipėrisė, kėrkon rishikim tė raportit tė BB   26/2/2009, 17:20

Qeveria e Shqipėrisė ka kėrkuar rishikimin, ose tėrheqjen e raportit tė Panelit tė Inspektimit tė Bankės Botėrore, qė akuzoi Qeverinė pėr korrupsion, lidhur me rastin e ndėrtimeve nė Jalė. Nė pėrgjigje tė raportit tė Panelit tė Inspektimit, Qeveria i ka dorėzuar zyrtarisht pėrgjigje bankės, pėrmes njė letre ku pretendon se pėrfshirja qeveritare nė rastin e Jalės, ėshtė ekzagjeruar nė raport. Vetė Banka Botėrore njofton, se ekzekutivi nė Tiranė i ka kėrkuar tėrheqjen, ose rishkrimin e raportit, pėr tė qenė mė objektiv me pozitėn e Qeverisė. Tirana zyrtare ka kėrkuar gjithashtu, qė Banka tė japė njė qėndrim zyrtar tė saj, lidhur me arsyet e pėrzierjes sė Panelit tė Inspektimit, nė incidentin e Jalės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Qeveria e Shqipėrisė, kėrkon rishikim tė raportit tė BB
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: