Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Pritet doreheqja e liderit te ORA, Veton Surroi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Pritet doreheqja e liderit te ORA, Veton Surroi   23/11/2007, 22:28

Zedhenesi i kreut te ORA-s, Ylli Hoxha tha ne nje prononcim per tv News24 se te rezultatet e publikuara deri tani nga grupi i OJQ-ve nuk jane inkurajuese, dhe se drejtuesit e levizjes reformiste duhet te reflektojne mbi to.
Kreu i levizjes ORA, Veton Surroi eshte shprehur sot se do te prese rezultatet zyrtare perfundimtare te zgjedhjeve ne Kosove para nje vendimi per doreheqje nga posti i parties. Zedhenesi I kreut te ORA-s, Ylli Hoxha tha ne nje prononcim per tv News24 se te rezultatet e publikuara deri tani nga grupi i OJQ-ve nuk jane inkurajuese, por gjithesesi edhe pas marrjes se rezultateve perfundimtare, drejtuesit e levizjes reformiste duhet te reflektojne mbi to.

Nderkaq angazhimi i kreut te parties Ora, ne lidhje me ceshtjen e statusit te Kosoves nuk do te ndalet. “Se sa do te mundet ai te ndikoje ketej e tutje ne procesin per statusin varet nga rezultatet e zgjedhjeve dhe si e sheh presidenti i vendit mundesine e angazhimit. Sido qe te jete partia Ora dhe Surroi do te jene te perkushtuar te ndihmojne ne kete faze te fundit. Por gjithesesi pergjegjesia me e madhe mbetet mbi ata qe kane marre numrin me te madh te votave dhe ata duhet te deklarojne se si do te veprojne me tej” tha Ylli.

Ne vijim te deklarates se tij, zedhenesi i zotit Surroi u shpreh se ky i fundit do te vazhdoje te jete pjese Ekipit te Unitetit deri ne konstituimin e institucioneve te reja. “Ai do te vazhdoje te respektoje nje mandat te marre nga kuvendi i Kosoves dhe me konstituimin e institucioneve te reja do te shihet se si do te vazhdohet me menaxhimin e ceshtjes se statusit” tha zedhenesi i kreut te parties Ora


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Pritet doreheqja e liderit te ORA, Veton Surroi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Politika-
Kėrce tek: