Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Prodhohet filmi shqiptaro-serb, Muaji i Mjaltit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Prodhohet filmi shqiptaro-serb, Muaji i Mjaltit   26/2/2009, 17:25

Njė film shqiptaro-serb, bashkėpunimi i parė i kėtij lloji, pritet tė dalė nėpėr sallat e kinemave europiane, verėn e kėtij viti. Bėhet fjalė pėr filmin "Muaji i Mjaltit" i regjisorit serb, Goran Paskaljeviē, njė bashkėpunim me skenaristin shqiptar Genc Pėrmeti. Bėhet fjalė pėr njė film qė ka angazhuar edhe aktorė e producentė nga Zvicra, Italia e Gjermania, pėr realizimin e tė cilit janė shpenzuar 1.5 milionė euro. Filmi trajton historinė e dy ēifteve, njė serb dhe njė shqiptar qė kėrkojnė tė ardhmen nė BE, e cila nuk i mirėpret. Xhirimet janė kryer nė Vojvodinė e Beograd, Burrel, Tiranė, Durrės dhe nė bregdetin italian.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Prodhohet filmi shqiptaro-serb, Muaji i Mjaltit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: