Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Eqrem Kryeziu i ofroi dorėheqjen Kryesisė sė LDK-sė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
AdmiraL

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Eqrem Kryeziu i ofroi dorėheqjen Kryesisė sė LDK-sė   23/11/2007, 22:30

Eqrem Kryeziu i ofroi dorėheqjen Kryesisė sė LDK-sė


Nėnkryetari i parė i Lidhjes Demokratike tė Kosovės, Eqrem Kryeziu, i ka ofruar dorėheqjen e tij Kryesisė sė LDK-sė. "Po natyrisht, na jemi soj i njerėzve qė u rrinė besnikė fjalėve qė i jep publikisht. Unė e kam ofruar dorėheqjen dhe kjo ėshtė ēėshtje e Kryesisė sė LDK sė se ē'do tė bėjė. Ata thanė mos se pa arritur rezultatet finale nuk ka kuptim", tha para gazetarėve Kryeziu.
"Ne ndoshta jemi tė modės sė vjetėr, mirėpo patjetėr se duhet tė mbahet fjala e dhėnė", theksoi Kryeziu, i cili tha se LDK ja po pret definitivisht rezultatin pėrfundimtar.

"Ato jemi duke i pritur. Nuk e besoj se mund tė ndryshojė gjė nė humbjen e LDK-sė, por sidoqoftė ajo qė ėshtė komunikim zyrtar na obligon edhe neve qė tė sillemi pastaj nė raport me komunikimin zyrtar", u shpreh Kryeziu.

Ai nuk deshi tė komentojė shumė rezultatet qė LDK nė e qesin si parti tė dytė nė vend. "Pikėrisht ky do tė ishte njė debat shumė interesant brenda LDK sė tash. Unė nuk mund tė jam aq i menēur, diēka jam i menēur, por jo aq shumė qė tė jap pėrgjigje", theksoi Kryeziu.

Ai u ka bėrė thirrje elektoratit tė LDK-sė qė tė mos dėshpėrohet, sepse siē tha, "LDK ja ėshtė kėtu dhe do tė jetė vazhdimisht pėr deri sa do tė ketė njė mendje dhe zemėr normale, LDK ja do tė jetė kėtu". /qik/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Eqrem Kryeziu i ofroi dorėheqjen Kryesisė sė LDK-sė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Politika-
Kėrce tek: